Brightonbeach2-Room W Beach & Balcony

  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Om van uw vakantie in New York te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Brightonbeach2-Room W Beach & Balcony New York, gelegen op circa 1 km afstand van het Manhattan Beach Park en op 5 minuten wandelafstand van het New Brighton Jewish Center.

Brightonbeach2-Room W Beach & Balcony heeft een balkon met airconditioning voor optimaal comfort. Een badkuip en een douche zijn op aanvraag beschikbaar. Verder kunt u genieten van een haardroger en badlakens in de badkamer.

Brightonbeach2-Room W Beach & Balcony omvat een terras.

Dit appartement biedt gasten het gemak van zelfvoorzienende faciliteiten, waaronder een waterkoker, een koelkast en keukengerei. De accommodatie is op ongeveer 500 meter van Tacos El Rey, waar u de Mexicaanse keuken zult treffen.

Het Holocaust Memorial Park ligt afstand ervandaan, terwijl het Master Theater vrij dicht bij dit 1-badkamer appartement is. Gasten zullen Brighton Beach op 7 minuten wandelafstand van deze accommodatie bij particulieren vinden. Een van de nabijliggende metrostations is Brighton Beach / Brighton 6 Street, gelegen een paar momenten van deze accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Brightonbeach2-Room W Beach & Balcony New York
Noir Brighton Beach 2Min Walk To Ocean N Subway Chic Stay
Mobiele prijsaanbieding

Noir Brighton Beach 2Min Walk To Ocean N Subway Chic Stay

5.3
Behoorlijk 7 beoordelingen
0 m van de accommodatie
USD 48 USD 43
per nacht
Broolyn2 - Green Haven 30
Mobiele prijsaanbieding

Broolyn2 - Green Haven 30

4.7
Behoorlijk 6 beoordelingen
0 m van de accommodatie
USD 72 USD 65
per nacht
Brightonbeach2-Spacious Room-Close To Beach
Mobiele prijsaanbieding

Brightonbeach2-Spacious Room-Close To Beach

4.0
Behoorlijk 0 beoordelingen
0 m van de accommodatie
USD 131 USD 118
per nacht

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Brightonbeach2-Room W Beach & Balcony te vinden?
      Brightonbeach2-Room W Beach & Balcony is in de Brooklyn wijk van New York gesitueerd, binnen 20 minuten wandelafstand van Luna Park, Coney Island.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Brightonbeach2-Room W Beach & Balcony?
      Populaire plekken in de buurt van Brightonbeach2-Room W Beach & Balcony zijn onder andere het Deno's Wonder Wheel Amusement Park, Luna Park, Coney Island, het Islamic Center Of Brighton Beach.
    • Hoeveel kost het om bij Brightonbeach2-Room W Beach & Balcony te verblijven?
      De huurprijs van Brightonbeach2-Room W Beach & Balcony is $43.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Tacos El Rey en Skovorodka restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Brightonbeach2-Room W Beach & Balcony New York
    100% Geverifieerde Beoordelingen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten